Gates of Olympus oyna

Gates of Olympus oyna & Gates of Olympus demo oyna

Sağlayıcı (slot geliştirici): Pragmatic Play

RTP (Geri Dönüşlerin Yüzdesi): 96.50%

Volatilite (varyans): yüksek

Gates of Olympus Slot Makinesinin Genel Bakışı

Pragmatic Play’den Gates of Olympus slot makinesinin demo modunda tamamen ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Gates of Olympus slotu %96,50 geri dönüş yüzdesine, 6 dönen makaraya, Her Yere Öde ödeme çizgilerine sahiptir. Bonus oyunu yok, ücretsiz dönüşler var, Wild sembolü yok, Scatter sembolü var ve çarpan var. Gates of Olympus slot makinesini otomatik modda oynayabilirsiniz, “Hızlı Dönüş” modu vardır.

Gates of Olympus –  Pragmatik Play geliştiricilerinden güçlü Tanrı’ya adanmış bir slottur

Gates of Olympus slot makinesinin kapılarında Olympus’a tırmanmalı ve kapılarını açmaya çalışmalısınız. Tabii ki, kudretli Tanrı Zeus sizi durdurmaya çalışacak, ancak yıldırımıyla size çarpmazsa, iyi ödüller alacaksınız.

Gates of Olympus slot makinesini ücretsiz oyna

Gates of Olympus slotun ana eylemleri altı makaralı, beş sıra üzerinde gerçekleşir. Kazançlar, Pay Anywhere mekaniği kullanılarak oluşturulur; bu, sembollerin nerede bulunduğunun, yakınında olup olmadığının önemli olmadığı anlamına gelir, asıl mesele, spin başına en az 8 tane olmasıdır.

Maceranıza, tanrıların yaşadığı Olimpos Dağı’nda, tüm uyumlu cihazlarda, spin başına 0,20 eur ila 100 eur arasında bir bahis seçerek başlayabilirsiniz. Gates of Olymlus slotunda manuel ve otomatik çekim modlarının yanı sıra hızlı dönüşlere de sahip. Gates of Olympus slot makinesinin RTP% 96.50’dir, volatilite yüksektir, maksimum kazanç bahsinizi 5000 kat aşabilir.

Gates of Olympus’un çevrimiçi slotunda Wilde sağlanmamıştır, ancak ücretsiz spinleri başlatan özel bir sembol vardır. Bu saçılma Zeus’un kendisi şeklinde yapılır. Bir dönüşte 4 veya daha fazla scatter sembolü yakalayın ve 15 ücretsiz spinin sahibi olacaksınız.

Gates of Olympus slotunun oynanış özellikleri

Makaraları döndürmeye başlamadan önce, Ante Bet özelliğinden yararlanmak isteyip istemediğinize karar vermeniz gerekir. Eğer evet ise, bahsiniz %25 oranında artacak ve karşılığında doğru sayıda scatter sembolünü düşürme şansınız artacaktır.

Tumble Feature – Bu özellik ile bir spin için birkaç kazanç elde edebilirsinizBunun nedeni, kazançlara katılan tüm sembollerin oyun alanından kaldırılması ve yerlerinin yenileri tarafından alınmasıdır.

Multiplier Feature — sürekli olarak oyun alanının sağında olan Zeus’un yardımıyla rastgele etkinleştirilir. Daha sonra x2’den x500’e kadar çarpanlara sahip çok renkli toplar oyun alanına iner. Bu rotasyonda bir kazanç elde ederseniz, kazançınız eklenen tüm çarpanlar dikkate alınarak hesaplanacaktır.

Free Spins Feature — makaralara en az 4 scatter (Zeus) düştüğünde etkinleştirilir. Hemen bahsinizin 3, 5 veya 100 katı tutarında bir ödeme alacaksınız ve 15 ücretsiz dönüşe katılma hakkı kazanacaksınız. Ücretsiz spinler sırasında, çarpanlı toplar makaralara rastgele eklenir ve spin bir kazanç getirirse, görünür çarpanların değerleri toplamın içine eklenir. Bu çarpan rotasyonlar sırasında sıfırlanmaz, ancak büyümeye devam eder veya değişmeden kalır.

Ücretsiz spinlere erişmenin daha bir yolu var. Bunu yapmak için Buy Free Spins yazısına tıklayın ve bahsinizden 100 kat daha fazla ödeyin, çarpanlarla bir tur ücretsiz döndürmenin tadını çıkarın.

Genel olarak, Gates of Olympus – Pragmatic Play portföyüne mükemmel bir katkı haline gelen güçlü Zeus’a adanmış iyi bir slot makinesidir.

Gates of Olympus slotun ekran görüntüleri