Ücretsiz Kurumsal Scripti v5 Final

root

FS Üyesi
29 May 2019
61
9
Manisa
Forumsosyal Param
0
Tüm Türkiye'de çok popüler olan ve tutulan ücretsiz kurumsal firma scriptimizin son versiyonu çıktı. Mysqli ile kodlanan yeni kurumsal firma scripti daha stabil, daha kararlı, daha hızlı ve daha güvenlidir.

Ücretsiz Kurumsal Firma Scripti v5 Final sürümü ile yenilendi. Bu sürüm ile kurumsal firma scripti serüvenini bitiryoruz. Bu son versiyon. Bunun üzerinden sadece gerekli hata ve güvenlik güncellemeleri yapılacak sadece.
Daha önceki versiyonlar bir çok mecrada dağıtılıldı ve birçok web site kullanmakta. Umarım bu son verisyonda beğenilir ve kullanılır. Ücretsiz Kurumsal Firma Scripti v5 ile tasarım ve kodlama tamamen değişti. Scripteki en büyük değişiklik Mysqli ile yeniden kodlanması oldu.
Peki Mysqli ile kodlandıda ne oldu diye soruyor olabilirsiniz. Mysqli, Php üzerinden MYSQL veritabanı işlemlerini gerçekleştirmek için kullanılan eklentidir. Açılımı MySQL Improved yani geliştirilmiş MySQL'dir. Mysqli eklentisi MySQL 4.1 sürüm sonrasında çıkan yeniliklere uyum sağlayabilir. Ayrıca Mysqli güvenilir, geliştirilmesi kolay bir yapı sağlar. Mysqli bir veritabanı değil PHP ile Mysql üzerinde işlemler gerçekleştirmeye yarayan bir eklentidir. Mysqli ile kodlanan bu sistem sayesinde SQL injection ve diğer saldırılara karşı koruma sağlayabilirsiniz. Bu sayede bu script ile web sitenizden daha yüksek performans alabilirsiniz.
Ücretsiz Kurumsal Firma Scripti v5 ile gereksiz olabilecek tüm alanları kaldırdım. Daha sade ve amaca yönelik bir script oldu.
Ücretsiz Kurumsal Firma Scripti v5, tamamen ücretsiz ve açık kaynaklıdır. Siteyi kendinize göre özgünleştirebilirsiniz. İsterseniz sadece kodları alıp başka bir template üzerine de giydirebilirsiniz.
Script tamamen mobil uyumludur. Tüm ekran tiplerine uyar. Ayrıca yönetim paneli de responsive tasarıma sahiptir.
Ücretsiz Kurumsal Firma Scripti v5

Ücretsiz Kurumsal Firma Scripti v5 Final Özellikleri
 • Bootstrap ile kodlanmış Responsive özelliği ile tüm ekran tipleri ve mobil cihazlara uyumludur.
 • Sınırsız Referans/Ürün Ekleyebilme
 • Sınırsız Referans/Ürün Kategorisi Ekleyebilme
 • Sınırsız Blog/Haber Kategorisi Ekleyebilme
 • Sınırsız Blog/Haber Ekleyebilme
 • Sınırsız Sayfa Kategorisi ekleyebilme
 • Slider özelliği
 • Sınırsız Slider Ekleyebilme
 • İletişim Formu
 • Seo dostu (self Link Yapısı)
 • Mysqli kodlama
vb. gibi şuan aklıma gelmeyen başka birçok özellik.
Script tarafımdan denenmiştir ancak gözden kaçan ufak tefek hatalar olabilir. Önceki versiyondan gelen hataları elimden geldiğince düzelttim. Ayrıca önceki versiyondan gelen yorumlardan geri döönüşler alınarak bazı hatalar düzeltilirken ve bazı özellikler de eklendi.
Ücretsiz Kurumsal Firma Scripti v5 Kurulumu
Öncelikle bu script ücretsiz bir hizmet olduğu için kurulum veya teknik destek sağlamıyorum. Kurulum çok basit ve kendiniz yapabilirsiniz. Aşağıdaki adımları izleyip kurulumu tamamlayın;
 • İndirdiğiniz Zip dosyasını şifresini girerek açın (zip şifresi: ogznet.com)
 • Zip dosyası içerisinde bir klasör ve onun içindede bir veritabanı dosyası mevcut. Bu veritabani_db.sql dosyasını Phpmyadmin ile içeri aktarın.
 • inc klasörü içindeki config.php dosyasını bir editörde (Notepad++ programı gibi) açıp veritabanı bilgileri ile yönetim paneli klasör adını düzenleyin.
 • Tüm dosyaları ftp (Filezilla programı gibi) ile server'a gönderin.
Yönetim paneli ilk giriş bilgileri:
Ücretsiz Kurumsal Firma Scripti v5 Zip Dosya Şifresi
Zip dosya şifresi: ogznet.com
Demo:
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.


Scripti istediğiniz gibi düzenleyip kullanabilirsiniz. Ancak düzenlenip satışının yapılması yasaktır. Ogznet.com bu gibi durumlarda sorumluluk kabul etmez. Ayrıca buradan indirip kuracağınız script için Ogznet.com herhangi bir taahhütte bulunmaz ve teknik destek sağlamaz. Bunun dışında son söz olarak scripti dilediğiniz gibi düzenleyip istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.
Ücretsiz Kurumsal Firma/Ürün Scripti v3.0

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
Ücretsiz Kurumsal Firma/Ürün Scripti v3.0
Güncelleme (
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
)
 • Sitedeki bazı basit hatalar giderildi.
 • Scripte Sitemap eklendi. İçerik girildikçe otomatik olarak güncellenen site haritası ile eklediğiniz sayfaları arama motorlarına kolayca gönderebilirsiniz.
 • Güncelleme dosyasını indirip sıkıştırışmış dosyayı açın. Çıkan dosyaları ana klasördeki dosyaların üzerine kopyala-yapıştır yapıp üzerine yazın. Sonra bu dosyaları Ftp ile sunucuya gönderin.
Bu linki görmek için izniniz yok Giriş yap veya üye ol.